Instalacja

Zamawiaj swoje zdjęcia i gadżety prosto z telefonu, nigdy nie było to takie proste, wystarczy zainstalować bezpłatna aplikację klikając na ikony powyżej, w zależności jakim telefonem się posługujecie.

 

Już teraz możesz z każdego miejsca zamawiać swoje zdjęcia wprost ze swojego telefonu, poprzez darmową aplikację MOBILE PHOTO-KIOSK, którą pobierzesz w swoim sklepie w smartfonie. To takie Proste, Instalujesz, Skanujesz Kod QR lub podajesz ręcznie KOD 1358 i od tej chwili masz już możliwość zamawiania zdjęć w naszym cyfrowym laboratorium fotograficznym. Zdjęcia drukujemy i wysyłamy kurierem za pobraniem w cenie 14zł. brutto. Drukowany dostępny format odbitek to 10×15, 13×18, 15×20, 20×30 do wyboru mat i połysk. W naszej aplikacji zamówicie również kubki z waszym nadrukiem oraz obrazy na płótnie. TERAZ TO TAKIE PROSTE – Zamawiaj JUŻ DZISIAJ – DRUKUJ SWOJE RODZINNE WSPOMNIENIA


Zamawiaj swoje zdjęcia i gadżety prosto z telefonu, nigdy nie było to takie proste, wystarczy zainstalować bezpłatna aplikację klikając na ikony powyżej, w zależności jakim telefonem się posługujecie.
Zamawiaj swoje zdjęcia jak chcesz i kiedy chcesz. A my je zrealizujemy dla ciebie. Darmowa Aplikacja Mobilna na telefon. Szybka Realizacja Zamówionych Zdjęć i Gadżetów.

Zamówienie zostanie dostarczone do twojego domu pod wskazany adres, Forma Płatności to obecnie pobranie lub odbiór osobisty w siedzibie Cyfrowego Laboratorium Fotograficznego.

Drukujemy na najnowszych drukarkach fotograficznych marki Mitsubishi, które gwarantują państwu wysoką jakość zdjęć oraz trwałość kolorów. Drukujemy już od jednej sztuki, nie posiadamy opłat dodatkowych za otwarcie sesji itp. Płacicie wyłącznie za zamówione zdjęcia, obrazy lub kubki + Koszt dostawy kurierem.

 

OBECNIE OBSŁUGUJEMY DOSTAWĘ KURIEREM INPOST > POBRANIE 14 zł. 

 

 

 

 

 

OBRAZ NA PŁÓTNIE ZAMÓWISZ PRZEZ APLIKACJĘ

W ofercie posiadamy różne rozmiary obrazów, które zamówią państwo wprost ze swojej aplikacji, obraz jest drukowany a następnie naciągany na drewniany blejtram. Do zestawu dodajemy blaszkę mocowania dzięki, której można zawiesić obraz na ścianie. W przypadku gdyby jakość przesłanego przez państwa zdjęcia uniemożliwiała wykonanie obrazu, wówczas nasza firma kontaktuje się z klientem w celu przesłania zdjęcia wyższej jakości. W przypadku obecnych telefonów gdy jakość i wielkość zdjęć robionych telefonem ustawiona jest na full najczęściej nie występuje problem z wielkością pliku, która uniemożliwiła by druk waszej fotografii.

Wielkość obrazów dostępna w aplikacji mobilnej (w cm.) 20×30, 30×40, 40×50, 40×60, 50×70, 60×80, 60×90, 70×100, 80×120, 100×150.

ZAMÓW SWÓJ OBRAZ JUŻ DZIŚ 

KOD QR NASZEGO ZAKŁADU 1358 (podać po instalacji w telefonie)

ZAMÓW SWÓJ KUBEK ZE ZDJĘCIEM JUŻ DZIŚ

SPRAW PREZENT SWOIM BLISKIM

” TO CO WYDRUKUJESZ POZOSTANIE NA ZAWSZE ” 


Zamawiaj gdziekolwiek jesteś, wasze zdjęcia i gadżety dostarczymy kurierem gdziekolwiek jesteś: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Włocławek, Mikołów, Tychy, Olsztyn, Mrągowo, Świebodzin, Katowice, Wałbrzych, Brzeszcze, Kęty, Wilamowice, Bielsko-Biała, Ustroń, Szczyrk, Wisła, Marki, Bytom, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Żywiec, Milówka, Porąbka, Gniezno, Łódź, Szczecin, Lublin, Częstochowa, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Elbląg, Płock, Koszalin, Słupsk, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Konin, Piła, Inowrocław, Suwałki, Głogów, Pabianice, Zamość, Leszno, Chełm, Ełk, Pruszków, Tczew, Bełchatów, Świdnica, Legionowo, Zawoja, Jordanów, Mszana Dolna, Sucha Beskidzka, Kuków, Bystra Podhalańska, Rabka, Otwock, Jeleśnia, Jabłonka, Gdów, Kwapinka, Poręba Wielka, Oświęcim, Włosienica, Przeciszów, Zator, Bieruń, Chełm Śląski, Imielin, Chełmek, Libiąż, Żarki, Liszki, Stawy Monowskie, Polanka Wielka, Zdjęcia Online, Zdjęcia przez internet, Zamówienia przez internet, fotografie online, zdjęcia online, zamówienia zdjęć przez aplikację online, kubki z nadrukiem, kubki z zdjęciem, obrazy na płótnie online, druk obrazu na płótnie online, zdjęcia online, tanie zdjęcia przez internet, niedrogie zdjęcia przez internet.

 

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE – JUŻ PONAD 850 osób Zamówiło u Nas Swoje Zdjęcia

Pobierz Aplikację i Dołącz do Naszej Grupy

Masz Pytania Dzwoń kom. 602-228-968

Author: foto