drukuj zdjęcia na święta

Zamów zdjęcia wprost ze swojego telefonu i dziel się nimi z bliskimi osobami. Święta to czas dzielenia się tym co najlepsze, oraz obdarowywania najbliższych. Dzięki darmowej aplikacji na telefon zamówisz zdjęcia w różnych formatach, oraz kubki z twoim nadrukiem lub eleganckie płótna na ścianę naciągnięte na blejtram. Teraz to wszystko w super cenie i z wysyłką kurierską wprost do twoich drzwi. Zamówione produkty wysyłamy kurierem za pobraniem, koszt dostawy InPost 14zł.

OBRAZ NA PŁÓTNIE ZAMÓWISZ PRZEZ APLIKACJĘ

W ofercie posiadamy różne rozmiary obrazów, które zamówią państwo wprost ze swojej aplikacji, obraz jest drukowany a następnie naciągany na drewniany blejtram. Do zestawu dodajemy blaszkę mocowania dzięki, której można zawiesić obraz na ścianie. W przypadku gdyby jakość przesłanego przez państwa zdjęcia uniemożliwiała wykonanie obrazu, wówczas nasza firma kontaktuje się z klientem w celu przesłania zdjęcia wyższej jakości. W przypadku obecnych telefonów gdy jakość i wielkość zdjęć robionych telefonem ustawiona jest na full najczęściej nie występuje problem z wielkością pliku, która uniemożliwiła by druk waszej fotografii.

Wielkość obrazów dostępna w aplikacji mobilnej (w cm.) 20×30, 30×40, 40×50, 40×60, 50×70, 60×80, 60×90, 70×100, 80×120, 100×150.

ZAMÓW SWÓJ OBRAZ JUŻ DZIŚ 

KOD QR NASZEGO ZAKŁADU 1358 (podać po instalacji w telefonie)

ZAMÓW SWÓJ KUBEK ZE ZDJĘCIEM JUŻ DZIŚ

SPRAW PREZENT SWOIM BLISKIM

” TO CO WYDRUKUJESZ POZOSTANIE NA ZAWSZE ” 


Zamawiaj gdziekolwiek jesteś, wasze zdjęcia i gadżety dostarczymy kurierem gdziekolwiek jesteś: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Włocławek, Mikołów, Tychy, Olsztyn, Mrągowo, Świebodzin, Katowice, Wałbrzych, Brzeszcze, Kęty, Wilamowice, Bielsko-Biała, Ustroń, Szczyrk, Wisła, Marki, Bytom, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Żywiec, Milówka, Porąbka, Gniezno, Łódź, Szczecin, Lublin, Częstochowa, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Elbląg, Płock, Koszalin, Słupsk, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Konin, Piła, Inowrocław, Suwałki, Głogów, Pabianice, Zamość, Leszno, Chełm, Ełk, Pruszków, Tczew, Bełchatów, Świdnica, Legionowo, Zawoja, Jordanów, Mszana Dolna, Sucha Beskidzka, Kuków, Bystra Podhalańska, Rabka, Otwock, Jeleśnia, Jabłonka, Gdów, Kwapinka, Poręba Wielka, Oświęcim, Włosienica, Przeciszów, Zator, Bieruń, Chełm Śląski, Imielin, Chełmek, Libiąż, Żarki, Liszki, Stawy Monowskie, Polanka Wielka, Zdjęcia Online, Zdjęcia przez internet, Zamówienia przez internet, fotografie online, zdjęcia online, zamówienia zdjęć przez aplikację online, kubki z nadrukiem, kubki z zdjęciem, obrazy na płótnie online, druk obrazu na płótnie online, zdjęcia online, tanie zdjęcia przez internet, niedrogie zdjęcia przez internet.

 

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE – JUŻ PONAD 850 osób Zamówiło u Nas Swoje Zdjęcia

Pobierz Aplikację i Dołącz do Naszej Grupy

Masz Pytania Dzwoń kom. 602-228-968

Author: foto